O mnie

O mnie

Moja historia

Tutaj dowiesz się więcej na mój temat. Na początku nie będzie zbyt wiele, ale z czasem mam nadzieję, że ta podstrona urośnie i będę miał więcej przemyśleń, którymi się z Tobą podzielę.

Ta strona powstała, ponieważ chcę tworzyć to co mi się podoba.

Na początku 2022 roku (albo jeszcze w 2021) stworzyłem stronę Jak rozwijać marketing. Trochę średnio jak na fakt, że niewiele wiem na ten temat. Aczkolwiek można się z tego też wybronić. W końcu każdy kiedyś zaczynał i uczył się po drodze. Bo gdyby ludzie mieli dzielić się z Tobą czymś, dopiero jak będą mieć ogromne doświadczenie to raczej wiele blogów, czy firm by nigdy nie powstała.

Więc to nie jest główny argument, dla którego porzuciłem pomysł prowadzenia tamtej strony. Chodzi o to, że po prostu ja nie do końca chcę to robić. Czasami mam ochotę podzielić się czymś o futbolu, filmach, formule 1, czy właśnie marketingu. A tamta nazwa ograniczała mnie tylko do jednego. 

Dlatego teraz chcę to zmienić. Więc czym będę się dzielić na tej stronie? No właśnie… wszystkim, na co tylko mam ochotę.  

Dostawałem porady

Od ludzi w internecie

Wcześniej napisałem, dlaczego odszedłem od pomysłu rozwijania strony Jak rozwijać marketing. Teraz powiem Ci, jak w ogóle wpadłem na pomysł, żeby z tym zacząć.

Wielokrotnie spotykałem się z opiniami, że Twoja nazwa (bloga, firmy, produktu itp.) powinna od razu wskazywać na to, czym chcesz się dzielić. Poszedłem tym krokiem.

Strona Jak rozwijać marketing miała być taka sama. Od razu mówić co otrzyma ta osoba. Jednak po kilku postach zatrzymałem się i przestałem dodawać kolejne. To zabiera trochę czasu, więc jeśli w środku nie do końca chcesz to robić, to nic z tego nie wyjdzie.

A dla mnie to był pomysł na zarabianie pieniędzy. Oczywiście nic z tego nie wyszło. I dobrze, bo jeszcze zacząłbym nieźle zarabiać na czymś, czego nie do końca chce robić. Wtedy pewnie trudniej zrezygnować. A teraz już nie myślę o zarabianiu. Po prostu co będzie, to będzie. Ważne, żeby mi się podobała ta strona i to, co sobie tutaj wypisuję.

P.S. Zdjęcia na tej stronie nie są moje. Są z szablonu, z którego korzystam przy tworzeniu tej strony. Podobają mi się, więc sobie zostawiłem.